Rezerwacja usług turystycznych w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym w Białogórze na 2024 rok

Wszystkie rezerwacje usług turystycznych na rok 2024 w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym w Białogórze przyjmowane będą od dnia 01 stycznia 2024 r.,  wyłącznie za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wg kolejności wpływu zgłoszeń. Każda rezerwacja zostanie potwierdzona pisemnie wiadomością zwrotną, za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Klienci otrzymujący potwierdzenie rezerwacji usług turystycznych wpłacają zaliczkę w wysokości 40% wartości zarezerwowanej usługi.

Dla rezerwacji dokonanych w styczniu – termin wpłaty zaliczki: od  01.02.2024 do 14.02.2024;

 

pozostałe rezerwacje - termin wpłaty zaliczki 5 dni od dnia otrzymania potwierdzenia rezerwacji.

Po otrzymaniu zaliczki nadleśnictwo wystawia fakturę.


Klient, który chce otrzymać fakturę na firmę, fakt ten musi zgłosić wcześniej podając numer NIP oraz nazwę i adres firmy. Zgłoszenie należy przesłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rezygnacja z usług turystycznych w Ośrodku Szkoleniowo - Wypoczynkowym w Białogórze, w okresie do 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, powoduje przepadek całej wpłaconej zaliczki.
W pozostałych przypadkach, zaliczka jest zwracana w wysokości, w jakiej została wpłacona, na rachunek bankowy, z którego dokonano wpłaty.

Całą należność za pobyt należy uregulować przelewem na rachunek bankowy Nadleśnictwa Choczewo: BOŚ 02 1540 1098 2059 0001 4240 0001, w terminie do 14 dni przed planowanym przybyciem.

 

Począwszy od 2022 roku nie przesyłamy skierowań na pobyt w OSW Białogóra. Zastępują je potwierdzenia rezerwacji przesyłane na wskazany adres e-mail.

Tutaj sprawdzisz dostępność terminów

Serdecznie zapraszamy!

 

Informujemy, że po krótkiej przerwie, w sprawach rezerwacji prosimy o kontakt pod dotychczasowym numerem telefonu Kierownika OSW Białogóra: nr tel. 533 043 795

logo

Przepiękny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy w miejscowości Białogóra, w starym sosnowym lesie, około 1 km od plaży.